Dabar yra Ket Kov 28, 2024 8:46 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Ket Geg 07, 2020 8:56 pm 
Atsijungęs

Vardas: MessingWithMySAAB
SAAB: NG900 SE (R.I.P.), OG9-3
Užsiregistravo: Ket Kov 19, 2020 3:58 pm
Pranešimai: 7
Buvau su savo NG900 patekes i avarija, masina nurasyta, visas priekis sumustas.
Nusipirkau OG9-3 i kuri persimetu viena kita detale, bet senukas NG900 jau tusteja ir savaites begyje keliaus i metala.

Jei kam kokiu smulkmenu reik sakykit, susitarsim. Galbut reik is kebulo sveiko metalo issipjaut, as pats jau puse galines desines arkos ispjoviau ir isivirinau i savo OG9-3 :mrgreen:
Tik zinoma dalys ne uz dyka, nes man geriau tada net nesireklamuot :lol:

Ko neatiduosiu tai pagrinde: abloskes, trionic5, variklis, vairo stiprintuvo pompa, veidrodeliai ir dar kokia viena kita smulkmena.

Jei reik yra spidometras su turbo gauge, klima, borto kompas ir tt kas suporuota per tech2 buna. Borto kompas pilniausios komplektacijos, ta prasme yra visos funkcijos (ir net zadintuvas kazkodel :lol: ), keli pikseliai pabege, bet nebaisiai ten. Odinis vairas dar neblogas jei kam reik.
Salonas buvo medis + juoda oda.

Visi stiklai isskyrus priekini, kuris duzo kai issove airbagai, yra sveiki, ant visu isgraviruota dalis VIN kodo gamykliskai. Elektriniu langu mechanizmai veikia puikiai, galinis stiklas turi pabraizymu.
Duru apacioje nuo rudziu pakilnoti dazai, bet kiek ziurejau ten tos rudys pavirsutines labiau, ant bagazines dangcio apacios irgi kazko tokio yra.
Kiek zinau kupo durys ilgesnes tai jei jusu kupui reik duru zinot kur gaut ;) Ilenkimu ant duru kaip ir nemaciau.
Trys dienos pries avarija buvau susidejes naujus galinius stabdziu diskus, uz abu mokejau 50 atiduociau uz koki 20 gal. Vairo kolonke irgi dar gera.

Pastu nieko nesiunciu, veiksmas vyksta Vilkaviskyje, tel. 864363014, tik SMS, jei per whatsapp rasysit galiu nuotrauku nusiust ;)


Ps: galiniai stabdziu diskai ant NG900 ejo dvieju dydziu, pas mane buvo mazesnio diametro.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Pir Bir 15, 2020 4:33 pm 
Atsijungęs

Vardas: MessingWithMySAAB
SAAB: NG900 SE (R.I.P.), OG9-3
Užsiregistravo: Ket Kov 19, 2020 3:58 pm
Pranešimai: 7
Uzpuole mane mokslai ir egzaminai tai neturejau laiko isvezti savo senuko i skarbonkiu fabrika.
Uztat padariau pora fotkiu jei kam idomu kokia bukle jo daliu.
Isemiau galini desini langa, veliau isimsiu ir kairi. Siaip pagrinde tai cia rasau nes kupai biski retesni tai gal kas daliu iesko specifiniu.


Prikabinti failai:
Failo aprašymas: VIN kodas isgraviruotas
IMG_20200615_170157.jpg/><br />
			<span class=IMG_20200615_170157.jpg [ 952.97 KiB | Peržiūrėta 6287 kartus(ų) ]
Failo aprašymas: juoda deme atrodo kai stiklas trukes butu ben ten klijai tik, db tik pamaciau :D
IMG_20200615_170146.jpg/><br />
			<span class=IMG_20200615_170146.jpg [ 762.26 KiB | Peržiūrėta 6287 kartus(ų) ]
Failo aprašymas: gumos nuo senatves pasene
IMG_20200615_170123.jpg/><br />
			<span class=IMG_20200615_170123.jpg [ 1.35 MiB | Peržiūrėta 6287 kartus(ų) ]
Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 2 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007