Dabar yra Ket Kov 28, 2024 8:01 pm

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Forumo taisyklės


Čia galite perskaityti forumo taisykles



Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
StandartinėParašytas: Pir Bal 02, 2018 6:03 pm 
Atsijungęs
Lakūnas

Vardas: Lukas
SAAB: 9-3 2.2 TDi MY01
Užsiregistravo: Ant Bir 09, 2015 10:49 pm
Pranešimai: 25
Sveiki forumiečiai, problema tokia, laikui bėgant ir matant problema jos netvarkiau ir viskas atėjo lyg to, jog: Neveikia vairuotojo pusėje audio sistema ;D ir sukant rakteli nieko neįvyksta, pasukant kelis kartus gal tik iš kokio 5 karto mašina pradeda kurtis (turėdamas laiko pateiksiu vaizdo medžiagą). Atrodo kad reguoja į pasukimą visai, panelėje viskas užsidega kai priklauso bet kai pasuku nieko neįvyksta. Tik iš penkto karto užsikuria kažkur.


Mano manymu viskas prasidėjo nuo to kai praitą vasarą pradėjau matyti pirmus drėgmės požymius, važiuojant paprastai pradėjo rasoti langai ir bagažinėje rinktis drėgmė. Keičiau galines lempas, bandžiau ieškoti problemos, bet nuleides rankas išėmiau visus apmušalus ir važinėju be jų, nes viskas pradėjo pelyti :(. Ir tik nesenai sugalvojus patikrinti salone po kilimais, pajaučiau drėgme, atrodo kad visoje mašinoje pilna dregmės ir nežinau iš kur ji ir kaip visa šita sutvarkyti. Buvau nusiemes salono filtra tikrinau ar ten niekur nebėga, pravaliau vandens nubegimo lataką variklio skyriuje tą gumini, atrodo niekur neužsikimše. Bet aš manau kad kažką praleidžiu.

Kad trumpiau problemos tokios.

1. Užvedimo raktelis reguoja tik iš 5 ar daugiau kartų.

Šiuo atvėju iš 3 karto ;D ir diržo užsėgimas neišeitis, čia tik sutapimas ;D


2. Neveikai vairuotojo pusėje visos garso kolonėlės.


3. Pilna dregmės viduje :?


Kas galėtu patarti, kur kreiptis ko ieškoti.


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Pir Bal 02, 2018 7:42 pm 
Atsijungęs
SAAB klubo narys
Vartotojo avataras

Vardas: Raimondas
SAAB: 900og MY89, 9-3 TiD MY00
Miestas: Šiauliai
Užsiregistravo: Ant Rgs 16, 2014 12:44 pm
Pranešimai: 1750
Labas.

Dėl garso vienoje pusėje pradžiai patrauk į save garso didinimo/mažinimo ratuką ir pasukinėk, vienoje padėtyje pajusi, kad jis "išoksta" į vidurį (taip reguliuojasi balansas).

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Pir Bal 02, 2018 7:47 pm 
Atsijungęs
SAAB klubo narys
Vartotojo avataras

Vardas: Raimondas
SAAB: 900og MY89, 9-3 TiD MY00
Miestas: Šiauliai
Užsiregistravo: Ant Rgs 16, 2014 12:44 pm
Pranešimai: 1750
Na kūrimasis gal ir gali būti susijęs su dregme, bet gal ir sutapimas. Kai raktelį pasuki iki galo (starterio padėtis) kai niekas nevyksta, pasigirsta relių klaksėjimas? ar nieko? jei relės suklaksi, gali būti kad ir su pačiu starteriu yra negerumų. Priešingu atveju - įtarimas spynelei/kontaktinei grupei.


Drėgmė... bent iš kurio galo kaupiasi nepavyko nustatyti? stoglangis yra? Yra buvę variantų, kad pro galinius žibintus bėdavo į vidų.

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Pir Bal 02, 2018 8:02 pm 
Atsijungęs
Lakūnas

Vardas: Lukas
SAAB: 9-3 2.2 TDi MY01
Užsiregistravo: Ant Bir 09, 2015 10:49 pm
Pranešimai: 25
Dėkui labai, bent viena problemą išėjo išspresti ;D Rėlių klaksėjimo dar nesiklausiau, rytoj esant galimybei tai padarysiu. Bet man kažkodėl įtarimas kila dėl kontaktinės grupės, nes pati raktelio spynelė labai išklerusi atrodo, daug judesio. Tada galvoj uar yra galimybe pasikeisti spynele greitai ir efektyviai ar reikia perprogramuoti kažką tai ar pirkti daugiau dalių negu kad pačia spynele (neisivaizduoju ko elektroniškai dar galėtu reikėti) nes kaip pati spynelė išsiemą jau pasidomėjau

O dėl dregmės, tai pasikeičiau galines lempas nes vienoje pusėje buvo lempu tarpinė prisigėrusi daug vandens ir galvojau kad pakeitus lempas problema bus išspresta. Panašu kad ne, nes lempas keičiau šiu metų pradžioje. Stoglangio nėra. Didelis itarimas yra akd ratai prikele dregmės per tuos sujungimus kur video yra parudyje ir per amortizatoriaus galą. Bet porą mėnesiu atgal užkišus rankas iš vidinės pusės galinio sparno ( tokia anga yra iš abiejų pusių) ten buvo pilna kabančio vandens atrodo kaip akd kondensatas koks, tai aš jau nebeisivaizduoju kaip ir iš kur tas vanduo atsiranda. Gal yra kažkokie latakai kuriuos išvalyti reikia gale apie kuriuos aš nežinau. Bet dregmės problema ir prieki po kilimu ir po minkštu pamušalu (grynai ant tu grindų) abiejuose pusėse ir gale po keleivių kojomis.

Tos dregmės atsiradimo taško gal reikėtu ieškoti visą saloną išlupus ir pilant vandenį ant stogo?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Pir Bal 02, 2018 8:21 pm 
Atsijungęs
SAAB klubo narys
Vartotojo avataras

Vardas: Raimondas
SAAB: 900og MY89, 9-3 TiD MY00
Miestas: Šiauliai
Užsiregistravo: Ant Rgs 16, 2014 12:44 pm
Pranešimai: 1750
pro sujungimus tai labai netiketina kad sunktusi.. labai netiketina, priešingu atveju ten turėtų būti atitrūkę.

Na aš rudenį taip ieškojau kur bėga vanduo į vidų: visas salonas, kilimai ištraukti iš automobilio, likusios tik skardos. ir su žarna pyliau vandenį, visur kur papuola, ant stogo, stiklų, kapoto, galinės dalies. Tada ir žiūri kur matosi šviežiai nubėgęs vandens klanelis.

p.s. Audris900 kažką minėjo apie galinių žibintų hermetizavimą, gal parašys protingą mintį.

_________________
Paveikslėlis


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Tre Bal 04, 2018 9:26 pm 
Atsijungęs
Lakūnas

Vardas: Lukas
SAAB: 9-3 2.2 TDi MY01
Užsiregistravo: Ant Bir 09, 2015 10:49 pm
Pranešimai: 25

Čia buvo suvažinėta į vilnių ir atgal per lietingą orą.

Šiuo atvėju vanduo eina pro daug ertmių ;D kaip suprantu per vieną amortizatoriaus gumą veržiasi, per šoninius suvirinimus ir per galines lempas nes buvo prisigėrusios dregmės. Man tik klausimas kyla kodėl vidinės skardos šlapios, čia dėlto kad tiesigo yra dregmės mašinoje ir skardos aprasoja kaip kad langai aprasoja? Nes aš taip isivaizduoju kad logiška būtu :D. Ir šeip jeigu neveikai pas mane kondiškė bet jinai užpildyta ( kondiškės varikliukas sugedes magnetas nepritraukia) negali būt kad jin kažkaip galėtu dadėti tos dregmės ar rasojimo į salono vidu?

O dėl mašinos užkurimo tai magiškai iš pirmo karto viskas sukasi, tai gal perkelti šitą tėma reikėtu nes su elektronika problemos nebėra :D

Ir dėl rudžių naikinimo, gal šiaurinėje Lietuvos dalyje kažkas žino kur kokybiškai galima atlikti kebulo tvarkymo darbus? ;?


Į viršų
 Aprašymas  
 
StandartinėParašytas: Pen Bal 06, 2018 11:13 am 
Atsijungęs
Lakūnas

Vardas: Lukas
SAAB: 9-3 2.2 TDi MY01
Užsiregistravo: Ant Bir 09, 2015 10:49 pm
Pranešimai: 25
Updeitas: supratau kaip veikia uzkurimas masinos. Laikau pasukes uzkurimo rakteli kol sureguoja ir uzsikure, reliu klaksejimo nesigirdi vos tik pasukus rakteli.


Į viršų
 Aprašymas  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 7 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite prikabinti failų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Veikia su phpBB® Forum Software © phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007